![]() |
Arhiva priopćenjaHRT na obljetnicu tresu svaðe zbog moæi i novca15.05.2006.
Ambicije M. Nemèiæ Nema osobe koja može zasjeniti taj veliki dan što nas obavezuje da ga proslavimo dostojanstveno, bez ikakvih negativnih senzacija prokomentirao je Galiæ Latinove tvrdnje, ali isto tako najavio da æe se o svemu oèitovati nakon proslave. Iako se eterom ovih dana širi navodna ljubav i veselje zbog proslave pola stoljeæa života TV kuæe, u njoj samoj uvijek se poprilièno kuha, i Latinov je ispad samo jedan u nizu skandala koji su u posljednje vrijeme potresli vrh državne dalekovidnice.
Galiæ Denisa Latina smatra najboljim novinarom na HTV-u i mnogo toga mu se oprašta iako on samog sebe smatra najveæom žrtvom te kuæe. A da je tako, najbolje pokazuje to što ono što je dopušteno Latinu, nije dopušteno Tihomiru Ladišiæu, koji je potpuno marginaliziran nakon samo jedne sporne emisije o granatiranju Sarajeva.
No u prisavskom su se loncu kuhali i još se kuhaju mnogi drugi sukobi. Prisjetimo se samo svaðe u informativnoj redakciji što je izbila izmeðu Stipe Alfiera i Branimira Farkaša, kad je èak intervenirala i policija, te sukoba u religijskom programu kad je pater Tonèi Trstenjak otkazao suradnju simultanoj prevoditeljici Dubravki Neumovski jer se razvodi. A razvod ne prilièi osobi koja prenosi svetu misu za gluhe!
Borba za prevlast
|
AKTUALNO
|
|||||